rok 2008
Plavecká sezóna pro "Vodomílky" je v plném proudu, padají osobní rekordy
Napsali o nás - rok 2008
Pátek, 21 Listopad 2008 00:00

Tělesně postižení plavci z jihlavského klubu Vodomílek mají za sebou dva závody. Na začátku listopadu se setkali jihlavští hendikepovaní sportovci s brněnskými, pražskými a karlovarskými konkurenty v moravské metropoli při soutěži Brněnský drak.

Celý článek...
 
Pelhřimov viděl 102 rekordy
Napsali o nás - rok 2008
Pondělí, 16 Červen 2008 08:51

Návštěvníci tradičního festivalu žasli nad mimořádnými výkony a pobavil je i největší kreslený vtip

Pelhřimov – Tisíce lidí zamířily v pátek a sobotu na další ročník pelhřimovského festivalu rekordů a kuriozit. Během akce byly dosaženy 102 české, slovenské a světové rekordy. A co je hlavní, žádný z rekordmanů se při krkolomných kouscích nezranil.

Například Pavel Kalina z Plzně ukázal prvky tradiční indické akrobacie na dvouapůlmetrovém kůlu. Předvedl celkem sedm různých akrobatických pozic.

Celý článek...
 
Pokus o zápis do České knihy rekordů
Napsali o nás - rok 2008
Napsal uživatel Milan Brychta   
Pátek, 13 Červen 2008 13:04

Škola končí a handicapovaní plavci občanského sdružení SK Vodomílek bilancují své dovednosti za poslední školní rok. Tento víkend si dali dostaveníčko na plaveckém bazéně E. Rošického, aby změřili své síly v rámci svých klubových závodů „Jihlavský ježek“. Při závodech se vytáhli téměř všichni, resp. 18 dětí z 21 členů Vodomílka.

Celý článek...
 
Handicapovaní plavci soutěžili v Sokolově
Napsali o nás - rok 2008
Pátek, 25 Duben 2008 00:00

Jihlava (tb) – Čtyři mladíci z Vysočiny zastupovali kraj na víkendovém celorepublikovém setkání pohybově handicapovaných plavců v Karlových Varech. Vysočinu na závodech (plavalo se v blízkém Sokolově) zastupovali Jaroslav Kváš, Jan Brychta, Michal Fiala a Václav Havel.

Celý článek...