Handicapovaným plavcům se doma dařilo
Napsali o nás - rok 2007
Sobota, 24 Listopad 2007 00:00

Jihlava/ Pohárek tělesně handicapovaných dětí napsal už svou třetí kapitolu. Do jihlavského bazénu přijali pozvání od pořádajícího SK Vodomílek plavci z Českých Budějovic a Jindřichova Hradce.
V dvojboji na 50 metrů zvítězil Kamil Hutař z domácího SK Vodomílek. Druhý skončil českobudějovický Adam Šimonek a stupňe vítězů doplnil další domácí plavec Jan Brychta. V kategorii dívek předvedla výborné výkony Lenka Málková z Jindřichova Hradce.

Plavalo se i za pomoci asistenta 2×25 metrů. V konečném dvojboji si zlato a stříbro odváželi reprezentanti Jindřichova Hradce. Bronz zůstal v domácím oddílu zásluhou Denisy Mickové.
„Šlo především o to, aby mladí plavci ukázali co nového se v trénincích naučili, jak zlepšili techniku a své časy. Největší odměnou pro ně byl potlesk přítomných diváků a slova chvály všech dobrovolníků, kteří se jim každý týden věnují,“ hodnotí Milan Brychta z SK Vodomílek. (vb)

SKVĚLÉ VÝKONY. Tělesně handicapovaní plavci předvedli v jihlavském bazénu i za pomocí asistentů velmi dobré výkony. FOTO: Milan Brychta

Tento článek vyšel v Jihlavském deníku dne 23. listopadu 2007 strana 24.