XIII. Jihlavský ježek slavil úspěch
Napsal uživatel Lada Kořínková   
Pondělí, 16 Říjen 2017 13:18

Minulou sobotu, 7. 10. 2017, proběhl v Jihlavě již XIII. ročník plaveckých závodů handicapovaných „Jihlavský ježek“. Pod záštitou kraje Vysočina a města Jihlavy se představilo 43 plavců z plaveckých klubů: Kontakt bB Praha, Kontakt bB Ostrava, SK Kapři Jindřichův Hradec, SK APROBA Kutná Hora a samozřejmě domácí SK VODOMÍLEK. Závodníky přijel podpořit zlatý paralympijský vítěz z Ria de Janeira, Arnošt Petráček, který je v současné době v přípravě na Mistrovství světa v Mexiku, které je z důvodu zemětřesení odloženo na listopad. Našimi nejlepšími plavci byli Martin Císař, který zvítězil na 50 m volný způsob a Karolínka Velebová, která vyhrála zlatou medaili na 25 m volný způsob s asistentem. Mezi další skvělé plavce, kteří reprezentovali náš klub, patří: Karolínka Hájková, nadějný plavec Jan Bajer, Magda Vaňková, Pavel Novotný, Matěj Matoušek, Matěj Kettner, Patrik Hutař, Jindřiška Veselá, Jan Brychta, Jarda Kváš a Olga Hinková.

Vítězům velice gratulujeme a všem plavcům děkujeme za reprezentaci našeho klubu!

Fotografie za závodů jsou k dispozici v naší fotogalerii a výsledky ze závodů jsou v sekci Ke stažení.

Lada Kořínková

 

Akce byla podpořena Statutárním městem Jihlava a Krajem Vysočina.